VİZEPORT Vize Servisi 02.02.2023
VİZEPORT Vize Servisi

Hizmetlerimiz

VİZEPORT Vize & Danışmanlık Hizmetleri

Vizeport 2009 yılında İnternette hizmet vermeye başlamış sektöründe Profesyonelce ilerlemeye devam eden bir Vize Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.

Amacımız Yurt dışına çıkan pasaport sahiplerinin hızlı ve güvenilir şekilde Konsolosluk kapılarında beklemeden vize almalarını sağlamaktır.

Deneyimli kadromuz ve Profesyonel iş bitiriciliği ile Siz Pasaport sahiplerine ve Firmalara Koşulsuz Müşteri  Memnuniyeti ‘ anlayışı çerçevesinde hizmet vermekten onur duymaktayız

Vize başvurularınız en hızlı ve doğru şekilde sizler adına gerçekleştirilir. Zaman kaybetmezsiniz. Konsolosluk önlerinde bilinçsizce saatlerce beklemezsiniz.

Kişisel başvurularınızda konsolosluk tarafından “RED” edilmeye sebep olacak hatalarınız; tarafımızdan yapılacak ön inceleme sayesinde; tesbit edilir ve gerekli düzeltmeler için bilgilen dirilirsiniz.
Hatalı başvurular sebebiyle alacağınız “RED” cevabı sonucu, daha sonraki başvurularınızı zor duruma düşürmezsiniz.

Örneğin: Fransa konsolosluğundan vize başvurusu için red alırsanız tekraradan başka bir ülkeye başvurduğunuzda bile, önceden almış olduğunuz RED cevabı size eksi puan kazandıracaktır ve vize alma işleminiz zora düşecektir.

İşte Tüm Bu Aksaklıklara, Para ve Zaman Kaybına İmkan Vermemek İçin Vize & Konsolosluk Hizmetleri Konusunda Siz Sayın Pasaport Sahiplerine Hizmet Vermekten Onur Duyacağız.

 

Neden Vize Danışmanlığı?

Vize başvuru İşlemlerinizin gerçekleşebilmesi için ilk aşama vizesini istediğiniz Ülkenin İlgili sayfasından gerekli olan evrakları eksiksiz ve prosedürlere uygun olarak tamamlayıp bize göndermenizdir.

Evraklarınız tarafımıza ulaştığı andan itibaren deneyimli kadromuz tarafından başvurmak istediğiniz vize türüne göre değerlendirilir.

Hatalı veya yanlış bir evrak olduğu takdirde acilen tarafınıza bilgi verilerek eksikliklerin giderilmesi suretiyle tüm evraklarınız başvuruya hazır hale getirilecek ve başvurusu gerçekleştirilecektir.

Bu aşamada Vize takibiniz tarafımızdan yapılacak ve ilgili konsolosluğun belirlediği teslim süresi sonunda “Eğer bir engel yok ise” pasaportunuz vizeli olarak teslim alınacak ve tarafınıza ivedi olarak teslim edilecektir.

[important]

Schengen ( Şengen ) Vizeleri:Eğer İlk defa Schengen (şengen) vizesi başvurusunda bulunacaksanız konsolosluğa şahsen başvurmanız gerekmektedir.

Bu durumda gerekli evrakları eksiksiz ve konsolosluk şartlarına uygun olarak hazırlamak ve randevunuzun alınması gibi yorucu ve meşakkatli konularla muhatap olmanız gerekecektir.

İşte bu noktada VİZEPORT Vize ve Danışmanlık hizmetini size sunuyoruz.

Vize başvurunuz öncesi belge ve evraklarınızı kontrol ederek eksiklik ve aksaklıkların giderilmesini ve sonrasında hem sizin hem de Konsolosluk için en uygun tarih ve saat seçilerek ilgili konsolosluktan randevunuzun alınması gibi konularda Danışmanlık hizmetimizden faydalanmanızı önemle tavsiye ederiz.

[/important]