VİZEPORT Vize Servisi 21.07.2024
VİZEPORT Vize Servisi

Hakkımızda

VİZEPORT Vize Servisi Vize & Danışmanlık Hizmetleri
Vizeport 2009 yılında İnternette hizmet vermeye başlamış bir Vize Danışmanlık Hizmetleri sitesidir.Amacımız Yurtdışına çıkan pasaport sahiplerinin hızlı ve güvenilir şekilde Konsolosluk kapılarında beklemeden vize almalarını sağlamaktır.

Deneyimli kadromuz ve Profesyonel iş bitiriciliği ile Siz Pasaport sahiplerine ve Firmalara Koşulsuz Müşteri  Memnuniyeti ‘ anlayışı çerçevesinde hizmet vermekten onur duymaktayız

Vize başvurularınız en hızlı ve doğru şekilde sizler adına gerçekleştirilir. Zaman kaybetmesiniz. Konsolosluk önlerinde bilinçsizce saatlerce beklemezsiniz.

Kişisel başvurularınızda konsolosluk tarafından RED edilmeye sebep olacak hatalarınız; tarafımızdan yapılacak ön inceleme sayesinde; tesbit edilir ve gerekli düzeltme için bilgilendirilirsiniz.
Hatalı başvurular sebebiyle alacağınız RED cevabı sonucu, daha sonraki başvurularınızı zor duruma düşürmezsiniz.

Örneğin: Fransa konsolosluğundan vize başvurusu için red alırsanız tekraradan başka bir ülkeye başvruduğunuzda bile, önceden almış olduğunuz RED cevabı size eksi puan kazandıracaktır ve vize alma işleminiz zora düşecektir.

İşte Tüm Bu Aksaklıklara, Para ve Zaman Kaybına İmkan Vermemek İçin Vize & Konsolosluk Hizmetleri Konusunda Siz Sayın Pasaport Sahiplerine Hizmet Vermekten Onur Duyacağız.


Seçkin MANİOĞLU

VİZEPORT Vize Servisi

vizebilgi@vizeport.com