VİZEPORT Vize Servisi 21.07.2024
VİZEPORT Vize Servisi

SSS.

pasaport-postaPasaport ve vize belgelerimi size nasıl ulaştırırım?Pasaport ve tüm evraklarınızı ofisimize gelmenize gerek kalmadan varsa kendi çalışmış olduğunuz kargo veya kurye şirketi aracılığı ile gönderebilirsiniz. Eğer İstanbul içinde iseniz arzu ettiğiniz taktirde pasaportunuzu ve evraklarınızı biz sizden teslim alabiliriz.
vizeokey

Vizem Çıktığında Pasaportumu bizzat mı gelip almalıyım? yoksa siz ulaştırıyor musunuz?

Pasaport ve tüm evraklarınızı ofisimize gelmenize gerek kalmadan varsa kendi çalışmış olduğunuz kargo veya kurye şirketi aracılığı ile bizden teslim aldırabilirsiniz. veya Eğer İstanbul il sınırları içinde iseniz arzu ettiğiniz taktirde pasaportunuzu ve varsa evraklarınızı size biz ulaştırabiliriz.

cash_money_payment_coins

Vize Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Vize Ödemenizi Nakit olarak yapabilirsiniz. Arzu ederseniz  Banka Havale yolu veya EFT işlemleri aracılığı ile  “Banka Hesaplarımız” menüsündeki Banka hesaplarımıza gerçekleştirebilirsiniz.

red

Vize Başvurum Reddedilirse, tekrar başvurabilirmiyim?

Genelde ilgili ülkeler başvuru sayısına sınırlama koymamaktadırlar. Ancak, ilk başvuru koşullarınızda (ekonomik durumunuzun iyileşmesi, seyahat nedeninizin farklı olması gibi) bir değişiklik yok ise, ikinci başvuru para ve zaman kaybına yol açabilecektir. Zira Batılı ülkeler başta olmak üzere, bazı ülkeler vize harcı ve vize işlem harcı adı altında tahsil ettikleri meblağları vize talebi reddedilse dahi iade etmemektedirler.